Túra

Vaše denné a iné starosti a radosti to života

Túra

Poslaťod Anna » Uto 15. Okt 2013 19:02:34

Ahojte
v úvode môjho príspevku by som vás chcela pozdraviť. V nasledujúcich riadkoch by som sa rada mi podelila s vami o môj krásny zážitok, ktorý som prežila tohto roku v lete. Zostali mi pekné spomienky, myslím, že na celý život. Absolvovala som s s mojimi blízkymi príbuznými túru na Téryho chatu. Je to je to najvyššie položená celoročne otvorená chata vo Vysokých Tatrách.(2015m ľudovo nazývaná Terinka). Myslím, že na takúto túru mám právo byť pyšná, pretože aj zdravému človeku takáto prechádzka“ dá zabrať „!
V ten deň bolo krásne počasie, medzi nami bola dobra nálada a každému sa na túre páčilo. Poviem vám, aj sa kamarát Ďoďu s manželkou sa čudovali, že si takto „rezko“ vykračujem, a takto sa aj cítim. To pripisujem liečbe, ktorú teraz beriem( biologická liečba- Simponi).
Cítim sa, ako som sa dlho nie. Neviem, do kedy to takto bude pretrvávať, preto si vychutnávam každý deň bez bolesti a za každý takýto deň ďakujem Pánu Bohu, pretože bolesti som si užila viac ako dosť o čom svedčí môj krivá, zrastená chrbtica, ale to vám iste netreba opisovať.
Taktiež by som rada podotkla, že vždy som sa snažila cvičiť a hýbať sa, aj keď pred niekoľkými rokmi to bolo pre mňa podstatne ťažšie.
Môj sen do budúcna – východ slnka –Kriváň. Možno som vás trocha inšpirovala,či?? :hmmm: :!
Obrázok užívateľa
Anna
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik V. stupňa

Re: Túra

Poslaťod Anna » Uto 15. Okt 2013 20:51:21

fotky pridám zajtra, pretože ich musím upraviť ;)
Obrázok užívateľa
Anna
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik V. stupňa

Späť na Život bechterevika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 1 hosť