Bechtíci, vzchopte sa!

Sem môžete písať všetky vaše návrhy a nápady na vylepšenie tohoto portálu

Re: Bechtíci, vzchopte sa!

Poslaťod Marika » Pia 06. Jan 2012 22:51:05

Hmm, vlastne ani neviem čo napísať...len mam pociť že niečo musim, poviem pravdu ja o bechterevikoch a samotnej chorobe neviem skoro nič, nie je to hanba...nikdy som sa s nou nestretla (chvalabohu) a vlastne ani neviem akoby som mohla ja pomoct, mudrovať a rozhadovať rozumy na to nie som, financne prispiet neviem lebo nemam z coho...jedine ze mam rada tychto ludi ktory sem chodia a je mi uprimne luto ze maju problemy ake maju...len im chcem zazelat aby mali hrozne vela pohodovych chvíl a nestrácali optimimus a dobru naladu.Drzim vam palce...
Marika
Priateľ bechterevika
Priateľ bechterevika

Poslaťod mirci » Ned 08. Jan 2012 23:02:20

Ahoj Marika.
Ďakujem z celého srdca. To čo si vložila do svojho príspevku, bolo presne to, čo som v tejto
chvíli potreboval. Tiché porozumenie.
Vyhodím si svoj batoh na chrbát a idem ďalej, ale dobre padne sa takto na chvíľu zastaviť.
mirci
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik V. stupňa

Poslaťod ansysko » Pon 09. Jan 2012 12:07:23

Marika veľmi pekne ďakujem za tvoj príspevok, poznáme sa nejaký ten piatok. Viem že táto choroba nieje bohviečo, ale zas keď to vezmeš z druhej strany rakovina to nieje a žiť sa s tým dá. Naša výhoda je že si chceme užiť ten život najlepšie ako vieme, keď nás nič nebolí to je ako zázrak, preto sa bavíme a vieme si zo seba urobiť aj srandu. A je pravda, že každý príspevok, každé slovo, alebo čo i len podpora ma ženie vpred, aby táto stránka fungovala, a ukazovala ľuďom, že touto diagnózou sa život nekončí, ale práve naopak, sa začína a vieme si vážiť života viac ako ostatný.
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Predchádzajúci

Späť na Návrhy - postrehy - podnety

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia