II.ZRAZ BECHTEREVIKOV SLOVENSKA

Re: II.ZRAZ BECHTEREVIKOV SLOVENSKA

Poslaťod anime » Pia 18. Jan 2013 20:35:18

Ňo idem sa vypísať ja .. síce nie tak kvetnato ako tuto mladý pán predo mnou, ale po mojom :bleee:

Úprimne, keby viem, že to bude taký zaberák, tak si asi rozmyslím účasť na túre, no ale keď túra, tak túra - nie prechádzka :D
Najprv sme so Stankom naskočili vo Svite na autobus do Štrbského Plesa, kde nás uvítali Števko, Janko, Maťo a Tomáš.. celá výprava :)
Na začiatku našej výpravy sme čakali na predsedu aj s bandou skoro pol hodinu (ani neviem) :D .. prišli v prekvapivom počte 4 kusy :-o .. Zvítali sme sa a hor sa do dobrodružstva .. Cesta hore pekná asfaltka a keď klzká miestami, ale v pohode.. len sa zdala priam nekonečná :) Keď Števko zahlásil, že sme v polke, zneli z úst nášho predsedu slová .. "Števooo, ja ťa zabijem.. toto je moja smrť" :D .. Síce som nehovorila nič, ale občas mi niečo v takom zmysle tiež prebehlo hlavou :D Ešteže sme sa trošku potužili tekutým ovocím, veru padlo vhod :)
Počasie krásne, priam rozprávkové, príroda taktiež, škoda slov = treba vidieť.. A tak sa nám po pár hodinách ukázalo Popradské pleso aj s oboma chatami v plnej paráde.. Úžasné :) .. Po hodinke dnu a vysušení vecí, osvieženia a napapania sa sa išlo naspäť.. k prekvapeniu osádky sme vytiahli z ruksaka Horec s aloe vera "žabí sliz" ako to vraveli.. aby sme sa zahriali cestou :) .. Tak sme vykročili v ústrety lesu, kde nás čakal kratší no o to nebezpečnejší terén, klzko, korene, skaly .. pár krát nás šmyklo no nespadol nik - okrem mňa, no to až neskôr :D .. Šlo to pekne hore, dolu, hore dolu a potom dlllho hore :D .. Že vraj 400m stúpanie.. Teraz už môžem prezradiť - Števko nás oklamal, nemalo to 400m ale 1,5km :D .. preto bol vrchol vždy v nedohľadne .. S malými prestávkami sme sa však vyštverali.. únava sa zračila na tvári každého a najmä našich bechtíkov Miška a Števka, no držali sa statočne.. Potom príjemná cesta nadol, no klzká, čo sa mi stalo osudným a kúsok pred cieľom som sa zosypala ako vrece zemiakov a tres rovno hlavou o zem/ľad .. na Štrbskom muselo byť zaznamenané zemetrasenie minimálne 2-ka xixixi .. no nič, šup na nohy, otriasť sa a ďalej za cieľom :) .. Boli sme radi, že sme to zvládli.. slniečko Monička musela mať zmaľovaný zadok od lopáru - skaly neskaly .. au-au-au sa rútila dolu kopcom vždy keď nejaký bol :)
Skrátka pousmejem sa vždy keď si na tento deň spomeniem.. dokázal mi, že sa ľudia vedia prekonať a obzvlášť bechtíci :) :cmuk:
.. ak chceš, aby sa niečo povedalo, obráť sa na muža ..
.. ak chceš, aby sa niečo urobilo, obráť sa na ženu ..
Obrázok užívateľa
anime
Moderátor
Moderátor

Stav: Priateľ-rodina

Predchádzajúci

Späť na Klub bechterevikov slovenska

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia