[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4697: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
Klub Bechterevikov • Zobrazenie témy - Pár vtípkov alebo smiech je najlepší lekár

Pár vtípkov alebo smiech je najlepší lekár

Sem môžete písať vtipy pre pobavenie ostatných

Re: Pár vtípkov alebo smiech je najlepší lekár

Poslaťod ganco1 » Uto 03. Máj 2011 8:22:16

:ciga: Z lecebny maji byt pusteni alkoholik, kurak a teplous. Nez je propusti, tak si je doktor jeste zavola a povida jim: "Hele, alkoholiku, jestli se jeste nekdy napijes alkoholu, tak umres, ty kuraku, jestli si das jeste sluka, taky umres, a ty homo, vlitnes na jednoho chlapa a je po tobe." Pak se s nimi rozlouci. Ted ti tri jdou a zrovna kolem hospody. Ted ten notor rika: "Chlapi, skocime na jedno." Tak jdou do hospody, notor se jednou napije a BUM je po nem. Ti dva na to koukaji a neveri. No ono to fakt funguje. Tak jdou pryc a jdou kolem zastavky. No a na zemi lezi asi pulka cigara. A ten teplous rika tomu kurakovi: "Jestli se pro to cigaro vohnes, tak je po nas." :zuby:
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Poslaťod ganco1 » Uto 03. Máj 2011 8:23:28

:!; K doktorovi se priplazi chlap, v zadech nuz, a narika, ze co mu to pry udelali, ze umira, at mu pomuze. Doktor na to: "Nojo, chlape, ale dyt jsou dve odpoledne, ja zrovna koncim, z toho dneska uz nic nebude." "Prece mne takhle nenechate!!!" krici zoufale muz s nozem v zadech. "Mate pravdu," rekne lekar, vytahne nuz ze zad, bodne mu ho do oka a rika: "Dojdete si na ocni, tam maj do ctyr." :^o
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ganco1 » Uto 03. Máj 2011 8:26:08

:( Jednoho dne se dcerka ptá maminky: "Mami, proč máš některé vlasy bílé?" "To je z tvého zlobení. Pokaždé, když provedeš něco špatného, zbělá mi jeden vlas." "A mami, proč má babička bílou celou hlavu???" :drb:
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ganco1 » Uto 03. Máj 2011 8:28:05

:D Pýtajú sa Deža na odvode, aké detské choroby prekonal? Dežo hovorí:
- Osýpky, záškrt a kvapavku.

Pýta sa cigán cigána...Jožo spíš??NE..a máš požičiať 100SK,?? chrrrrrrrrrrr

Aká je romska antikoncepcia?RCG.retazou cez gule

Dvaja malí rómovia našli samopal.
-Dik, more saxofón, ja budem fúkat a ty stláčaj!

Pri pokladni plati rom:
- Daj tasku!
Predavacka:
- A carovne slovicko?
- Prijebem ti?

Pri pokladni plati ciganka a povie predavacke: "Daj tasku."
Predavacka: "A carovne slovicko?!"
"Cary, mary fuk taska."

Je cigán na nádraží a říká do okýnka jednu jízdenku.
paní se ptá a kam? Do ruky ty pičo

Na brehu mora vyloví Róm zlatú rybku. "Splním ti tri želania."
"Chcem byť biely, chcem byť nepostrádateľný pre ženy a chcem byť v balíku," hovorí Róm.
Ryba:"Čary, mary hadia kožka, nech je z teba olvejs vložka."

Dvaja skini si opekaju cigana a skin hovori: Šak ho uz vytahni - uz je cierny.

Dvaja skinheadi si opekaju cigana a jeden skín hovorí druhému: hej toč ho rýchlejšie, šak nám kradne zemáky s pahrebi.

Stretne skinhead malého cigáňa a pýta sa ho"Cigáň koľko máš rokov"
C: budem mať 11
SH: Oj nebudeš mať, nebudeš!

Panička príde do obchodu s dámskou spodnou bielizňou a kupuje si sedmoro nohavičiek. Známa predavačka sa jej pýta:
"Na čo ti je práve sedmoro"?
"No predsa: pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota, nedeľa."
Po chvíli príde do predajne cigánka a pýta si štvoro. Zo zvedavosti sa predavačka pýta:
"Na čo práve štvoro?"
" Jar, leto, jeseň, zima".

Chytia skini cigáňa ,dajú mu kocku a hovoria: "Ked hodíš od 1 az 5 dáme ti cez papuľu ak hodis šestku hádžeš ešte raz !"

Ide cigan,stretne babku a povie typisky cigansky pozdrav:"HURAJ MI VAJA"a babka nato:"HURAJ SI SAM!"

-Cigán, povedz "robota" !
-Nemôžem, pán farár mi zakázali používať nepekné slová…

Príprava cigánskeho nedeľného obeda:
Detičky rozlúčte sa so svojou najmladšou sestričkou, voda už vrie.

Príde Róm k doktorovi s nožom v chrbte a hovorí:
- Pán dochtor, pozrite čo mi urobili. Pomôžte mi!
- Ale... No... Viete, už je za päť minút štyri a o štvrtej končím. Skúste prísť zajtra.
- Ale šak ako môžem s týmto vydržať do zajtra?!?! Urobte s tým dačo.Doktor sa zamyslí.Potom mu vytiahne nôž z chrbta a pichne mu ho do oka:
- Na očnom sú do šiestej!

Prečo blchy a vši nesvietia?
Lebo rómska osada by vyzerala ako Las Vegas.

Príde Arana za farárom, či by jej nemohol pokrstiť decko. Farár pozerá, dlho rozmýšľa a opýta sa:
"A nechceš ho radšej obetovať?

Dežo ide chytať ryby. Po dlhom čase sa mu podarí chytiť zlatú rybku. Dežo zahodí rybku a vraví si:
-"Zase zlatá, kto to má stále jesť."

Príde Róm do kostola a farár sa ho pýta:
- Čo si urobil, že si tu?
Róm mu odpovedá:
- Ukradol som sako.
Farár:
- Tak ľutuj!
Róm:
- Ľutujem, že som neukradol aj nohavice.

Róm sa pýta lekára, že kde má žena srdce.
Lekár povie, že pod prsníkom.
Večer nájdu postrelenú manželku rovno pod kolenom.

6 mŕtvych Rómov na 4 písmená???
Málo...

Viete ako sa hovorí Rómovi v obleku?
"Obžalovaný, vstaňte!"

Rozprávajú sa dvaja rómovia. Ten prvý sa pýta toho druhého:
Akú kávu máš radšej, s rumom, alebo bez?!? On mu na to odpovedá: Ja mám radšej bez, ale kávy.

Prečo sú Rómovia menšina?
Lebo väčšina je vo väzení. :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Str 12. Okt 2011 20:15:03

Socialne davky pre psa

Vybrala som sa na úrad, aby som získala sociálne dávky pre psa. Pani
pri okienku mi povedala, že to nejde, že psi nemôžu dostávať dávky.
Vysvetlila som jej, že môj pes je: čierny, bez práce, lenivý, nevie po
slovensky,niekoľkokrát napomínaný za obťažovanie, má plno potomkov po celom
meste, neplatí dane, serie v parku, žobre, kradne mi jedlo a ani
netuší, kto je jeho otec...

Pani sa ešte raz pozrela na mna a potom do papierov. Zamyslela sa a povedala ......"V pondelok sa zastavte, vyplatíme Vám peniaze."
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Štv 13. Okt 2011 20:39:56

Spomenul som si, ze mám dnes meniny a tesil som sa, ze ma ráno zena pekne pozdraví a zazelá mi vsetko najlepsie k meninám. A mozno,ze dostanem aj nejaký pekný darcek.... Prídem dolu, zena ani búúú, nie to este dobré ráno a uz vôbec nie vsetko najlepsie k meninám... Myslím si, ze deti sú poriadne a urcite nezabudli... Prisli a po ranajkách bez slova odisli do skoly - hrozné. Do práce som odchádzal zhnusený v tusení toho najhorsieho, - ze si nikto ani nespomenie. Sekretárka hned pri dverách: " Dobré ráno séfko - vsetko najlepsie k meninám. "Cmúúúk - ostatní boli ticho a nikto si ma nevsímal. Pred obedom mi sekretárka posepla : " Co keby sme isli niekde spolu na obed - len my dvaja, je krásny den, dnes más meniny..." Ach boze, to je najkrajsie, co som dnes pocul. Isli sme inam, ako zvycajne chodíme, trochu von z mesta, dali sme si po dve martiny, vychutnali vyborné jedlo a v tom mi posepkala: " Séfko, ze uz nemusíme íst do práce ? Je tak krásne, más meniny, co keby sme isli niekde, kde budeme len my dvaja?" Srdce mi poskocilo v nohaviciach a hovorím: " Jasne ideme ku mne domov." Hned ako sme vosli, posepla mi: " Idem si dat na seba nieco lahsie ", a stratila sa... Presne o sest minút vysla - niesla pred sebou velkú tortu, za ňou moja zena a deti, generálny riaditel a kolegovia z práce a vsetci nieco kricali, ze vsetko najlepsie k meninám a tak... A ja som tam sedel na gauci ako taký kokot úplne nahý...
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Pon 24. Okt 2011 22:13:51

Po dlouhé noční souloži si muž všimne fotografie jiného muže na ženině nočním stolku a znejistí. "To je tvůj manžel?" zeptá se nervózně.

"Není, ty hloupý," odpoví ona a přitulí se k němu.

"Tak tvůj přítel?"

"Ne, vůbec ne," odpoví ona.

"Tvůj tatínek nebo snad bratr?" vyšetřuje muž a snaží se být klidný.

"Ne, ne, ne!" odpoví ona.

"Dobře, kdo to tedy do pekla je?"

"To jsem já před operací."
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Uto 25. Okt 2011 21:47:39

Jede chlap s náklaďákem po dálnici, špatně odhadne výšku nákladu a zasekne se pod mostem.

Za chvíli dorazí policejní auto, jeden policista přijde ke kabině, ve které sedí naštvaný šofér a ptá se :

"Tak co, řidiči, zasekl jste se, že?"...

"Ne ty k*k*t, vezu most a došel mi benzín!"
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Uto 25. Okt 2011 22:46:43

PREDAVAČ: Přejete si?
TUNER: Bych chtěl jako tuning vole ne. Jako na káru ne.
PREDAVAČ: (odhadne zákazníka) Schade nebo kopjejka?
TUNER: Cože vole?
PREDAVAČ: Jestli máte Škodovku 120 nebo Žigulíka.
TUNER: Hovno kua, jako já mam zahraniční ne, jako z dovozu ne.
PREDAVAČ: Aha. A co byste si tak asi představoval?
TUNER: Kua ňákej jako fakt hustej tuning!!! Sem viděl těd toho Krestu v takovym jako závoďáku to by se mi jako líbilo ne.
PREDAVAČ: Myslíte WRC?
TUNER: Nevim kua, ty si fachman ne? Hlavně aby to jako táhlo ne.
PREDAVAČ: Hmmm. Uvidíme co se dá dělat. Na jaký vůz by to mělo být?
TUNER: Na můj asi ne vole.
PREDAVAČ: A to je? Značka, model...
TUNER: Nevim kua. Ale ňákej jako jižanskej, takovej jako futuristickej vole ne.
PREDAVAČ: Ferrari, Buggati, Lamborghini, Masserati, Fiat, Lancia...
TUNER: Jo to je vono vole! To poslední!
PREDAVAČ: A model? Podivejte se do papírů.
TUNER: Nemam kua. Voni tydle jako sportovní káry maj jako extrémní výkon ne,takže jako ty emise asi jako vzrostou ne, a ty kurvy mi řekli že s tim jako nemůžu na ulici ne.
PREDAVAČ: Hmm. Aha. No jo no. A neni to aspoň napsáno vzadu na tom autě? Sportovní Lancia? To by mohla být Delta integrale?
TUNER: Ne to neni vole. No vona je jako sportovní ale jako spíš taková historická ne. Se podivám ne. Má tam napsáno 1300. Dacia 1300.
PREDAVAČ: (půl minuty ticho, prodavač se kouše do rtu)...Neříkal jste Lancia?
TUNER: To máš jedno kua, prostě chci aby byla fakt jako nadupaná. Hlavně jako takový ty velký kola a křídlo a heligonový světla a jako plameny na kapotu a další husťárny kua! Asi něco jako Fást end Fjůriouz ne. Jako hodlám do toho
vrazit fakt jako slušnou vatu ne, vole klidně i pět papouchů ne, jako peníze nehrajou roli ne.
PREDAVAČ: Ty stylingové úpravy co jste popsal by vyšly tak alespoň na 20 tisíc.
TUNER: Cože vole ses posral ne? Si deláš kozy ne?
PREDAVAČ: Ne.
TUNER: Jako víš co, já nemusim mít jako originál značkový Dacia vole, to jaku chápu ne že sou jako drahý ne.
PREDAVAČ: (dusí se smíchy) Těch pět tisíc bych vám doporučil ušetřit na sešrotování.
TUNER: Jako bez prdele vole, jako tam už je jako hodně tuningu jako hotovýho ne. Jak sem jako zalepoval kobercovkou prorezlý díry ne, tak sem si s ní jako zamračil světla ne a jako celofánem z čokolády sem si obalil zrcátka to
vypadá fakt másérsky kua! A jako lihovkou sem si tam udělal takový ty jako závoďácký nápisy vole ne, a největší husťárnu mám jako na předním skle kua, brácha mi poslal velkou samolepku JZD Dolný Kubín ne, kua to vypadá uplně
jak ta Krestova kára! Sem to jako chtěl u vás jenom jako doladit ne. Tak aspoň ňák jako upravit motor ne?
PREDAVAČ: Co to má za motor?
TUNER: Nevim vole, ale jako ňákej fakt dost dobrej, úplně to v něm rachotí jako tomu Krestovi ne. Prostě jako sportovní. Extrémní výkon kua!
PREDAVAČ: Za kolik to má z nuly na sto?
TUNER: To nevim vole, tolik sem s tim jako nejel, jako nejvíc sem z toho dostal devadesát vole, zážitek z jízdy ne, fakt nářez, hnal bych to vejš ale upadlo mi zrcátko a utrh se zadní nárazník ne, tak to teď vypadá trochu jako Hummer.
PREDAVAČ: A z nuly na ehm... devadesát?
TUNER: Jako vole vyjel sem z Prahy na Brno po Dé jedna ne, a těch devět pětek sem vytáh někde... no... asi tak...
PREDAVAČ: V Pruhonicích?
TUNER: Hovno vole, U Devíti křížů ne. Jako hnal bych to vejš, ale musel sem zastavit ne, protože mi pak ešte vypadlo zadní vokno a rozflákalo světlo ňákýmu zmrdovi co jel za mnou v ňákym trapnym sériovým BMW ne, kokot, sem mu
chtěl ujet ale podřadil na dvě, dostal se ke mně tak sem musel zastavit ne. Takže právě jako bych potřeboval ňáký jako zvýšení výkonu ne. Jako hlavně asi jako ten čiptůning to je prej fakt husťárna to sem jako čet.
PREDAVAČ: Bohužel se obavám že chiptuning u vás nepůjde, nemáte tam totiž žádnou elektroniku.
TUNER: Jakto že ne? Jako Fanda mi do přístrojový desky vyříz díru a do tý sem si jako nalepil kalkulačku ne, takže tam mám i palubní počítač kua! To nemá ani můj předák v práci ne a ten má fakt hustou káru kua, Oltcita! Jako ten motor
už je taky tuningovanej, sem si doma vyrobil turbo podle návodu na internetu ne, z papírovýho větrníku a provrtaný piksly vod párků, a jako nárůst výkonu extrémní kua! Taky jako mám novej vejfuk ne, protože ten starej mi někde
upad, tak sem si tam jako přidrátoval lešenářskou trubku, má to fakt hustej zvuk vole ne.
PREDAVAČ: Nezlobte se ale asi vám nepomůžu, proti vám sme tady úplný břídilové...
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Uto 25. Okt 2011 22:58:58

Na rovném úseku dálnice mě zastavil policajt. Byl to takový ten typický muž s Napoleonským komplexem, který se baví akorát tím, že buzeruje lidi. Přiznávám, že jsem jel trochu rychlejc...

Policajt chtěl evidentně úplateček, protože brzy vyrukoval s větou :
- A copak vlastně děláte za práci ?
Rozhodl jsem se, že se trochu pobavím :
- Pracuju jako prodlužovač penisů na soukromé klinice. To jej zaujalo a začal se vyptávat :
- Vážně ? A jak se to vlastně dělá ?
No, a tak jsem začal fabulovat :
- No, my máme takovou speciální biotechnologickou emulzi, kterou velmi odborným hmatem vmasírovávám do penisu. Takže když má někdo třeba, odpusťte ten výraz, malýho čuráka, tak po deseti minutách už má čuráka dlouhýho patnáct čísel. Po další hodině ho má dvacet čísel, po další hodině třicet čísel... No, a když ho masíruju - samozřejmě s přestávkama - asi tak dva dny, tak klidně způsobím, že má čuráka dlouhýho metr padesát.

Polda na mě koukal jak tele na nový vrata a debilně se zeptal :
- Metr padesát ??? Co proboha může kdo dělat s čurákem dlouhým metr padesát ?
No, a v té chvíli přišla moje chvíle. S kamennou tváří jsem odpověděl:
- No, to je jednoduchý, ale musí se to provést přesně, takže pořádně poslouchejte...(Polda se naklonil blíž, protože jsem začal šeptat...)
- ...nejdřív si najdete pořádně dlouhej, bezpečnej a rovnej kus dálnice, jo ?
Poldovi se rozzářila očička nad tím tajemstvím, které mu právě odhaluju a výrazně přikývl, jako že rozumí.
- ...no, a pak tomu čurákovi dáte do ruky radarovou pistoli a necháte ho pokutovat řidiče za rychlou jízdu !!!

Shrnutí:

Pokuta za rychlou jízdu ......... 2 000 Kč
Pokuta za urážku veřejného činitele ........ 20 000 Kč
Pohled na toho policajta, když jsem domluvil ........ k nezaplacení ;-)))
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

PredchádzajúciĎalší

Späť na Smiech je najlepší lekár

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia