[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4697: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
Klub Bechterevikov • Zobrazenie témy - Pár vtípkov alebo smiech je najlepší lekár

Pár vtípkov alebo smiech je najlepší lekár

Sem môžete písať vtipy pre pobavenie ostatných

Re: Pár vtípkov alebo smiech je najlepší lekár

Poslaťod petermelega » Pon 19. Dec 2011 9:18:46

"Chlapík si po dobrom obede trošku hlasnejšie prdol. Hanbil sa a tak teda trochu poškrípal stoličkou po zemi aby zakryl ten zvuk. Odrazu sa k nemu nakloní chlapík od vedľa a šepne:
- Hmm, úplne inakší zvuk, čo?"
petermelega
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik V. stupňa

Poslaťod ganco1 » Uto 20. Dec 2011 12:28:03

: ) Dobrý deň. Vitajte na linke mentálnej pomoci.
Ak trpíte posadnutosťou, stláčajte opakovane 1.
Ak trpíte nerozhodnosťou a závislosťou od iných, poproste niekoho, aby stlačil 2.
Ak trpíte syndrómom viacnásobnej osobnosti, stlačte 3, 4, a 5.
Ak ste paranoik, už teraz vieme, kto ste a čo chcete. Zostante na linke, práve sledujeme a zaznamenávame váš hovor.
Ak si myslíte, že ste mimozemšťan, stlačte 7 a váš hovor bude teleportovaný do materskej lode.
Ak ste schizofrenik, pozorne načuvajte vnútornému hlasu, ktorý vám povie, ktorý gombík máte stlačiť.
Ak trpíte manio-depresiou, nezáleží na tom, ktorý gombík stlačíte, aj tak vám nikto neodpovie.
Ak ste dyslektik, stlačte 9696969696969696.
Ak máte amnéziu, stlačte 8 a uveďte svoje meno, adresu, telefónne číslo, dátum narodenia, číslo osobnej poistky a rodné meno vašej matky.
Ak trpíte dvojcestnou nervovou poruchou, po zvukovom signáli, prosím, nechajte odkaz. Prípadne aj pred signálom, alebo po signáli. Prosím, čakajte na zvukový signál.
Ak trpíte krátkodobou stratou pamäti, stlačte 9.
Ak máte nízke sebavedomie, zaveste. Všetci operátori sú zaneprázdnení a vôbec nemajú čas sa s vami baviť.
Ak ste blondínka, nič nestláčajte, mohli by ste to pokaziť. :drb:
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ganco1 » Uto 20. Dec 2011 12:37:07

Skutočné policajné zápisy

:D Po prevoze do nemocnice lekár konštatoval smrť pacienta, ale to sme tušili, už keď sme ho našli na troch miestach v lese.

Páchateľ odcudzil zo zásuvky vedúceho nezistené množstvo päťkorunových mincí v celkovej hodnote 300 Sk.

Najskôr som si myslel, že len žartuje a že po mne strieľa slepými nábojmi. Keď ma odvážali do nemocnice, tak sem si to už nemyslel.

Niekoľkrát som ho vyzval, aby zastal, ale on padal z okna ďalej.

Po niekoľkých ďalších metroch zabočil sledovaný vpravo, čo sme nepredpokladali a pokračovali sme ďalej rovno.

V tom parku som bol len ja a páchateľ. No a ešte asi päťdesiat iných ľudí, ktorých som nepoznal.

Vystrelil som naňho zo služobnej zbrane až potom, čo som strieľal do vzduchu, ale to bolo tri dni pred tým, a to zadržaný asi nepočul.

Služobný pes sledoval stopu niekoľko metrov a potom zaspal.

Zadržaný sa pri zatýkaní bránil, ako keby vedel, že ho chceme zatknúť.

Nasadil som mu putá, a skôr ako som sa spamätal, ušiel mi i s policajným psom.

Služobný pes síce zadržal páchateľa, ale putá som mu musel nasadiť ja.

Zadržaný pri zatýkaní hrýzol, preto to asi služobný pes nevydržal s nervami a uhryzol ho tiež.

J.K. sa pri zatýkaní bránil tak intenzívne, že sme sa po chvíli už bránili my.

Hrubo ma urážal, tak som ho mierne upokojil obuškom

Narazil som do telefonického stĺpu, pretože som chcel zabiť muchu. Ten kamión zacúval cez predné sklo do manželkinej tváre.

Keď som prišiel domov, vošiel som omylom do iného dvora a nabúral do stromu, pretože ho doma na tomto mieste nemám.

Pred jazdou som niečo vypil. To ale nebolo nič proti smädu, ktorý som mal. Nehodu teda zavinila manželka, ktorá presolila obed.

Ten dedo, ktorého som zrazil, by sa na druhú stranu cesty aj tak nedostal.

Myslel som si, že mám stiahnuté okienko. Zistil som ale, že je zavreté, keď som vystrčil ruku von.

S odcudzeným autom som šiel dosť rýchlo, nemôžem ale povedať koľko, pretože sa mi všetko pre opilosť rozmazávalo. V aute som ale už nepil.

Chodec do mňa narazil a potom mi skočil pod auto.

Ten chodec váhal, ktorým smerom sa má vydať, a tak som ho prešiel

Keď sa mi stala nehoda, viedol som vozidlo už štyridsať rokov a zaspal som za volantom

Kde sa vzalo, tu sa vzalo, prišlo neviditeľné auto, narazilo do môjho vozu a zase zmizlo.

Povedal som polícii, že nie som zranený, ale keď som si zložil klobúk, zistil som, že mám fraktúru lebky.

V tvári toho starého pána, ktorý sa odrazil od kapoty môjho auta, som si všimol nečakane smutný výraz.

Nepriamou príčinou tejto nehody bol chlapík v malom aute s veľkou hubou.

Pred jazdou som požil alkohol v množstve šiestich veľkých alkoholov, ale podotýkam, že zákrutu som prehliadol len preto, že fúkal dosť silný vietor.

Telefonický stĺp sa rýchlo približoval. Snažil som sa mu uhnúť z cesty, ale naraz mi narazil do predku auta. :box:
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Pia 27. Jan 2012 22:09:11

Prideme do toho jebnuteho Tesca, jedine co som chcel, je kupit si v
pokladni cigarety a zaroven rozmenit drobne.
Slusne sa spytam matrony prijebanej co zakladnu skolu skoncila len
protekciou, ze ci bude tak laskava, a pocka so svojim dvojvozikovym
nakupom, kym si za 20 sekund kupim cigarety.
NIJEEE, ja tu stojim patnaast minuut a nebudem cakat vyse.
ale ochotny skulavy turboko*ot brigadnik mi povie "aj tak cigarety nemam"
"a to nad hlavou je co?"
"nemam od toho kluce".
no kokot...
otocim sa, v coffe&co mlada blondinka, chvilu pozorujem ako jednym
vechtom
umyva pohare a potom vitrinu so zakuskami...och ako ma vzrusuje
salmonela!... hodim na nu to jedno zdrave oko ze moja rozmen mi desinku,
tiez pičuje ze nema ale nejak sa mi podari na nu hodit aj to druhe oko a
nakoniec privoli, dostavam vytuzenu dvojeurovku a hor sa pre vozik.
to ze som zasa nasiel taky co piska, vrzga a jedno koliesko sa netoci,
nestoji za rec.
30 minut hadzem kokotiny do vozika, od jogurtov po deostick cez pivo az
po
vonavu kokotinu na zachod, ked uz tam mam utesenu kopku pridem k
pokladniam.
a jebne ma. instantne ma jebne. otvorena bola PRESNE JEDNA pokladna.
JEDNA
JEDNA VYJEBANA SKURVENA POKLADNA. v strede. a od nej sa tahal had jak
sebavedomie ibrahima maigu cez celu sirku tesca, no nech neprehanam bolo
tam minimalne 35-40 ludi, z toho tak 15 ludi malo voziky nalozene kopcom.
oblieva ma studeny pot, v duchu rozmyslam ze no co, otvorim si pivo a
budem
si citat casopis...
pri poslednej pokladni stoja tri piče skurvene predavacky, z toho jedna
neviem ci nebola veduca, tak ku nim pridem. nejaky mlady pan predo mnou a
pyta
"prosim vas, v com je problem""
"v ludoch"
do mna vosli jedy 4000
"pani, my vieme ze nie v tom vam rano nedoniesli mlieko ale v ludoch, ale
preco vy tri tu stojite s kavou v ruke?"
"nam o desiatej padla"
"je 21:50"
"no ja uz do pokladne nepojdem..."
do toho sa zasa zapojil ten vedla stojaci ale dostal rovnako mile
odpovede
"kedy otvorite dalsie pokladne?"
"mozno o 10tej pridu nejaki ludia"
"to tu vazne nechate tych ludi stat v tom rade hodinu?"
"to neni moj problem..."
okej jebem na ludi, nie som chuck norris vy*ebany nesmrtelny
"dam vam 10 eur ked mi toto tu nablokujete"
"ja nie som odkazana na vasich 10 eur"
o*ebalo ma okolo toho vozika az sa to koliesko po*ebane zacalo znova
krutit...
chytam vozik, z celej sily donho jebnem az sa prejebe az k informaciam...
nech si ho nejaky chuj ide zasa povykladat...
este tam po nej v zachvate ziapem ze nech sa necuduje ze cely zivot sedi
za
pokladnou, lebo niekto jej ponuka 300 korun za 5 minut roboty, co keby
som
mohol si za to do pokladne sadnem aj na rok... ale nie piča ma hrdost a
melta kavu v hrnceku so slonim kokotom namiesto ucha.
cez zatvorenu pokladnu chcem prejst, otvorim tu kokotinu zatarasu, spusti
sa alarm, uplne hnusny zvuk, pribieha sedivy pajdajuci kokot sbskar a uz
sa po mne chnape... revem po nom ze sa ma dotkne a jeho vlastnymi plastovymi
putami ho priputam k tej pokladni, aj tak ma zdrapi za ruku, odsotim ho a
idem dopiče. niekto vypol ten alarm, moj sused s usmevom taktiez presiel
tou pokladnou...znova spustil alarm, zazelal vratnikovi aby mu to
vrieskalo
az do rana a ideme prec.
tu prisaham na vlastnu smrt, pohyblivost svojich spermii a postove
tajomstvo kyberie, ze do tesca v Petrzalke minimalne 1 rok nevstupim.
zapičenci zapičeni vyjebani, a takychto kokotov este niekto podporuje,
niekto z mojich dani nejakymi ulavami, davkami a pičovami lebo kokot
vychodi zakladnu skolu a nevie ani rozky cez pokladnu prejebat.
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod toamares » Str 08. Feb 2012 0:46:07

Muž žene na posteli: Miláčik, budeme sa dnes milovať? *62*
Žena odpovedá: Vieš dobre zlatko, že zatra idem na gindu? *44*
:hmmm: Muž sa nedá odbiť a pýta sa: Ale k zubárovi nejdeš, či hej?
*19*
Kto ma okefne 1x, Ja ho 10 x, ale pomôžem 10x tomu, kto mne 1x!!!! Takto to chodí
Obrázok užívateľa
toamares
Priateľ bechterevika
Priateľ bechterevika

Stav: Priateľ-rodina

Poslaťod toamares » Str 08. Feb 2012 3:04:04

Na druhý deň večer
Muž žene na posteli: Miláčik, budeme sa dnes už milovať? *3*
Žena odpovedá:Zlatko, zajtra idem znova na gindu.Nejaká nezrovnalosť v testoch.! *42*
Muž sa nedá odbiť a pýta sa: A ideš aj proktologovi? :rit: Že nie!! *oo*
:-o
Kto ma okefne 1x, Ja ho 10 x, ale pomôžem 10x tomu, kto mne 1x!!!! Takto to chodí
Obrázok užívateľa
toamares
Priateľ bechterevika
Priateľ bechterevika

Stav: Priateľ-rodina

Poslaťod ganco1 » Pon 12. Mar 2012 10:49:10

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ansysko » Štv 22. Mar 2012 21:12:18

25 príznakov dospelosti
01. Za oknom máš niekoľko kvetináčov s rastlinami a pritom sa žiadna z nich nedá fajčiť.
02. Sex v úzkej posteli pre jedného už neprichádza do úvahy.
03. V chladničke máš viac jedla než piva.
04. Šesť hodín ráno už nie je doba na chodenie do postele, ale naopak na vstávanie.
05. Tvoju obľúbenú pesničku už hrajú len vo výťahu.
06. V televízii sleduješ hlavne predpovede počasia.
07. Tvoji kamaráti sa už ženia a rozvádzajú, namiesto toho, aby si niekoho narazili alebo ho nechali.
08. Tvoja dovolenka sa scvrkla zo stotridsať dní na štrnásť.
09. Nevystačíš si už s džínsami a svetrom, keď sa chceš nahodiť.
10. Si to ty, kto volá políciu, pretože tamtí sprostí grázli od vedľa odmietajú stíšiť stereo.
11. Starší príbuzní už hovoria v tvojej prítomnosti sprosté vtipy.
12. Nevieš, o koľkej zatvára známy nočný klub.
13. Platíš menej za poistenie auta, zato na pôžičku na auto splácaš viac.
14. Keď spíš na gauči, si ráno celý dolámaný.
15. Svojho psa kŕmiš podľa zásad správnej výživy a nie zbytkami od McDonalda.
16. Poobede si už nedávaš šlofíka.
17. Večera a kino už pre teba nie sú začiatok rande, ale celé rande.
18. Polka vyprážaného kurčaťa o tretej ráno ti už neukľudní žalúdok, ale vyvolá žlčníkový záchvat.
19. Do lekárne už nechodíš pre kondómy a testy na tehotenstvo, ale pre lieky na bolesť hlavy a antacid.
20. Fľaška vína za dvacku už nepatrí medzi fajnové pitie.
21. Ráno raňajkuješ.
22. Namiesto "Už nikdy nebudem tak strašne veľa piť," hovoríš "Už nemôžem piť ako predtým".
23. Deväťdesiat percent času, ktorý stráviš pri počítači, je skutočná práca.
24. Nepiješ doma ešte pred odchodom do krčmy len preto, aby si ušetril.
25. So zamračenou tvárou čítaš celý tento zoznam a márne hľadáš jediný bod, ktorý sa na teba nevzťahuje.
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod mirci » Štv 12. Apr 2012 13:21:10

Slovenské múdrosti

Ak nejde hora k Mohamedovi, tak kokain nebol kvalitný...

Ak si myslíte, že fajčenie nemení hlas ženy, skúste odklepnúť
popol na koberec... *****

Fajčiť síce budem, no piť neprestanem!* *

Je ľahké byť abstinentom, keď máš auto, málo peňazí a prísnu manželku...* *

S manželkou sme sa dva týždne nerozprávali, potom som urobil ústretový
krok: spýtal som sa jej, kde je vývrtka...

Keď som sa manželky opýtal, či môžem ísť na pivo, súhlasila, no s podmienkou, že do ôsmej musím byť doma.
Nuž čo, do ôsmej dajako vydržím, a potom hurááá... *

Dilema ženatého muža: Mám ísť von a pozerať na to, čo pretiahnuť nemôžem,
alebo zostať doma a pretiahnuť na čo sa nemôžem pozerať? *****

Jedna vec je istá: fajčenie ti skracuje cigaretu.* *

Nerád pijem v prítomnosti manželky. Ten pohľad, ako sa z nej stanú dve, je dačo strašné. *****

Mnohí muži po svadbe akoby omladli: zase pijú i fajčia potajme.* *

Stále mi vyčítajú, že nechodím do kostola, lenže podľa mňa je Bohu milšie, keď sedím v krčme a myslím na neho,
než keby som sedel v kostole a myslel na pivo.
mirci
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod mirci » Pia 13. Apr 2012 11:23:26

"Dobrý deň, neruším?"
"Nie, naopak... "
mirci
Bechterevik
Bechterevik