[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4697: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
Klub Bechterevikov • Zobrazenie témy - 12 chlapi - pán Boh pri Nás

12 chlapi - pán Boh pri Nás

Sem môžete písať vtipy pre pobavenie ostatných

12 chlapi - pán Boh pri Nás

Poslaťod toamares » Pia 24. Feb 2012 3:09:30

I.) Vraj mužský orgazmus trvá asi 4 sekundy. :keci:

:hmmm: Úvaha: Chlapi sú tak povediac okradnutý prírodou .Pár sekúnd a dosť. (Česť výnimkám). Na rozdiel od žien od sekúnd až po hodiny (trochu diskutabilné).Chlap prežíva akýsi "guláš" čohosi, pomiešané s niečim. Ťažko špecifikovať. Ale je to dobré.Za tú drinu to stojí a keď to nestojí :!; je to na prd.A najzaujímavejšie na tom je to, že aj opilec vie, kam to treba, aj keď z toho má veľké H.. *31*

II.) Veci domáceho kutila (vrtačka, zverák, a pod..) navodzujú erotické stimuly, ako by videli kus holej baby. *oo*

:hmmm: Úvaha: Neviem určite, ale bolo vraj dokázané ,že chlap pri pohľade na tieto komponenty a iné hore uvedené, prežíva akýsi orgazmus, ošiaľ, až posadnutosť mať to hneď a zaraz a vybavujú si ladné krivky osôbok opačného pohlavia. Osobne si neviem predstaviť pohľadom na hrdzavý zverák peknú dievčinu v negližé. Ani omylom. No čosi na tom bude pravda. Osobne som fanda do veľkých obrazoviek TV, ale, predstavu, že tam na obrazovke je nejaká vykrútená kočka, čo zakrýva s 5-kami a buchtou jak od mamini logo stanice, som nikdy česť nemal vidieť. Ale to je už o čomsi inom. :D

III.)Niektorý heterosexuáli po pár pivách majú dojem, že polka mužského osadenstva je akási krajšia. :-o

:hmmm: Úvaha: Pivo nepijem, tak neviem posúdiť. No je dokázané, po vypití pár krýglov tohoto moku, chlap vraj prestáva rozlišovať tváre a aj Zvonár matky Božej vtedy vyzerá ako Matka Tereza. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale podľa prieskumu po polnoci sú vraj všetci muži krásavci. Asi to pivo začnem piť, keď pozerám Nedeľnú politiku. Uff..Ale pozor! Môže dôjsť k nedorozumeniu, k akému si ošiaľu a hrozí kruté prebudenie v rannej klietke o dvoch vtákoch.

IV.) Muž má , je to dokázané,11 erekcii denne. :bleee:

:hmmm: Úvaha: No jistééé. Kto robil túto štatistiku musel hádzať s lopatou štrk do miešačky a zároveň ich rátať. To je pomer na lepší betón.Aj keď pri betonovačke sa dá premýšľať o všeličon, koho bolia ruky sťa vola jarmo, na podobné somariny ,ako vybavovať si čosi erotického, normálny človek nemyslí. Už o prestávke -to je iná káva.Jaj, aký som narobený, to si doma užijem, no nasleduje pád do postele a volské oko zosmradne na stole do rána.

V.) 3 percentá chlapov sa baví v robote o ženách a sexe. :yes:

:hmmm: Úvaha: Toto číslo je strašne nízke a môžem potvrdiť, že v robote sa furt točilo okolo toho mastného hrnca. A je tiež pravda a s istotou tvrdím, že
ženy sa bavia o chlapoch a tomto fenoméne ešte viac a intenzívnejšie. Pracoval som v kolektíve výsostnom ženskom a to akože sa bralo,ako nejaké pitie malinovky. Stále som bol červený a Oni že, čo je ti tak horko?. Moje nervy.

VI.) Chlapi majú v tomto pozemskom pôsobení až 13 partneriek. :mooj:

:hmmm: Úvaha: Sú chlapi, čo by nechceli partnerku, aj keby im skočila z tretieho poschodia do postele a sú aj takí čo sa môžu pochváliť s kabátom plný dier, ako po poľovačke na bažanty.Ale 13 v priemere, trocha prehnané. Výnimkou sú chlapi, čo to považujú za akýsi druh športu, disciplíny.To sa potom čudujú ,že "aha aký pupáčik". xixixi

VII.)Vek chlapa sa dá odhadnúť jednoduchým vzorcom: Chlap nad 57r. má gace natiahnuté pod prsami, 25-35 r.tým sedia v pase ako uliate, násť-ročný ich majú "nízko u pasu " :rit:

:hmmm: Úvaha:.Každý si ich natiahne tak, aby sa v nich dobre cítil, hoci bez nich by to bolo lepšie a platilo by to aj u opačného pohlavia. Je to bohu žiaľ pravda pravdúca.
TERAZ SI PREDSTAVTE,že vyhodíte jablko do vzduchu a čo sa nestane.Padne na zem. Jasné jak facka.Takže od znova:
57r. ten má skoro každý tzv.."pivný mozoľ"a ten následne drží gaťe, aby nepadli k členkom. 25-35 to je bez debaty, štramák, život pred sebou , kariéra, dbá o seba, násť-ročný, vyhuknutý, pás nikde,panvové kosti sú jediná záchrana pre gace,aby nespadli a neutkol sa pri behu za svojou vyvolenou.

VIII.) Chlap má za kamaráta testosterón a ženy estrogén.No kamaráti sa ale menia vekom. Chlapi sa podobajú ženám, čo sa týka prsníkov, trochu narastú a ženám sa trochu o chlpia prsia. :drb:

:hmmm: Úvaha:Príroda zariadila, že hore uvedený kamaráti robia v oboch pohlaviach hotový guľáš.Ako sa tomu brániť? Ženy obškulujú okolo kliník na depiláciou a chlapi , začína to byť móda, dávajú si prsia plasticky zmenšovať. No Sybyla - tá veštica dobre predpovedala: Ženy budú vyzerať ako chlapi a chlapi ako ženy.Že by už vtedy fušovala do plastickej chirurgie? Sa mi nezdá. Len pozorne sledovala, ako sa z nej stáva chlap, o čom svedčí jej vek.Dobre že dlho nežijeme.Prípadnú zmenu pohlavia prirodzenou cestou si ani neviem predstaviť, tobôž nie rodiť!!

IX.)Chlapi skúmajú objekt svojho záujmu najprv očným kontaktom a to v poradí prsia,zadok :rit: panvu a nakoniec nohy.

:hmmm: Úvaha:Neviem kto určil toto poradie, no určite to vyletelo z prieskumu. No nakoľko mám slabší zrak, tak používam iný zmyslový orgán -HMAT.
Má to výhody aj nevýhody. Výhoda je napr. keď dáte ruku na pec. Hneď viete že Vás to páli, čo očami nezistíte.Na druhej strane taký nevinný pohyb po zadku, v lepšom prípade dostanete facku, :box: v tom horšom paragraf. Tiež neodhadnete očami.Na šťastie sa to stáva len výnimočne.

X.-PLEŠATOSŤ. Strašiak starších ročníkov a nie je výnimkou aj mladší chalan. :(

:hmmm: Úvaha:Háklivá vec, ktorá ide veselo : ) pomimo mňa.Čo ma ale viac teší , že táto anomália je dôsledok testosteronu , ktorý sa nadmerne produkuje a má za následok bohovskú chuti na sex. Momentálne sa dlhší čas cítim akosi sýto. Ale plešku mám, síce začínajúcu, ako novic v kláštore, no počkám si. Fero Mikloš..o je aký holí a má mladú ženu, no je bez televízora. Tak to bude isto pravda.

XI.)Vraj štyria z piatych mužov si denne nemení prádlo. :avon:

:hmmm: Úvaha: No môže to byť pravda, hoci denná výmena je zbýtočnosť. Veď sme chlapi. Ale je aj výhodou, že také tvrdé trenky sa dajú zmysluplne využiť, či už ako vejár,podnos pod špekačky,na prvého Mája, ako zástava a pod...No môže sa stať aj katastrofa, ako sa stala jednému vojínovi, čo so mnou slúžil. Pri poplachu mu na ne stúpili a zlomili sa vo dvoje. No není to pech? A teraz čo?Samo že ich dostal k náhrade a fajčil polku davok cigariet denne, aby to vykompenzoval.

XII.)Firma Primeros urobila prieskum a zistila, že veľa chlapov kupuje tieto výrobky o niekoľko čísiel väčšie.

:hmmm: Úvaha:Neviem na čo sa to predáva, veď je to ako lízať čokoládu cez sklo. :cmuk: Tak neviem pochopiť koho chcú ohurovať. Leda tak zarezanú sviňu na háku s tým, že do údajného o čosi väčšieho produktu natlačia viac tlačenky.Ale v poriadku. komu ako čo vyhovuje.
Kto ma okefne 1x, Ja ho 10 x, ale pomôžem 10x tomu, kto mne 1x!!!! Takto to chodí
Obrázok užívateľa
toamares
Priateľ bechterevika
Priateľ bechterevika

Stav: Priateľ-rodina

Re: 12 chlapi - pán Boh pri Nás

Poslaťod toamares » Ned 11. Nov 2012 18:41:01

Nedelné´dopoludnie, ako skoro každé a rovnaké -obed sa varí a mamina práve prišla z kostola. Ja v pohodičke pri telke :ciga: yypalujem zobák.
Akurátne dávali super dokument, ako robili ventilačné dierky do Čaučeska (-Rumunský diktátor za komančov-).. a mamina kričí: tatko pocem, vytihol sa mi gombík z plynu. reku čo sa robí, : čo si torpédovaná? čo robíš! :-o no: pucovala som gombíky na plynáku a ostal mi jeden v v ruke. Plyn sa tíško predieral cez trysky von.Ja ako správny chlap som sa ujal nastrčiť gombík na správne miesto a mamina že : čo že ty pritom fajčíš?
No a ja sklidom prekotenej korytnačky: a čo mám to zadusiť? Gombík behol na miesto a ja som dopozeral svoj dokument. Kurva veď sme mohli aj hádam vyhoret!!!!! :hmmm: alebo nie? :zuby:

také malé okienko veď ešte nemám kamaráta :no: toho Nemca až ma preskočila smrtka fuj!!!!
nech žije kouŕení či také alebo onaké :ciga: :ciga:
Kto ma okefne 1x, Ja ho 10 x, ale pomôžem 10x tomu, kto mne 1x!!!! Takto to chodí
Obrázok užívateľa
toamares
Priateľ bechterevika
Priateľ bechterevika

Stav: Priateľ-rodina

Poslaťod ansysko » Ned 11. Nov 2012 19:30:01

Tak ty si iný čávo xixixi aj keď koncentrácia plynu bola asi malá ale mal si z pekla šťastie :D
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Poslaťod ganco1 » Pon 12. Nov 2012 16:27:08

IV.) Muž má , je to dokázané,11 erekcii denne.
ja mám 12-nást,alebo je to už sopel? xixixi xixixi xixixi
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Poslaťod ansysko » Pon 12. Nov 2012 20:54:13

to je posledný výstrel
Obrázok užívateľa
ansysko