Bilancia rok 2015

Sem môžete písať vtipy pre pobavenie ostatných

Bilancia rok 2015

Poslaťod toamares » Štv 03. Dec 2015 0:30:26

Pomaly sa blíži konec roka treba tak nejako bilancovať čo dobre sa stalo a čo jaksi extrovne.Bolo toho kopec. Z dovolenky som sa konečne vratil domov.
Ako so už naznačil konec roka a ja ako rybar, pozeram na tanire fišing a hanting ,tam su fajne rybace relacie a pride žena domov a hned na mna-zase :drb: nič nerobiš a také tie veci, reku :( šak je zima čo steš, čo oxiduješ. Pozrel som na nu psačimi očami a reku tu maš 100 evračov choc si čosi kupit. ta zvlačnela jak krepovi papir a tatino hento :mooj: a toto a že furt si lital po strechach jak Arabela na papuče, ic si zachytat ryby. Skoro *oo* mi z huby vypadol porcelan.To je super :! .Tak mamina priprav si pekač ked prídem ,bude oslava. :jupi: Na druhy den skoro rano nasadnem do Miša/SUZUKI/a taho na jazero. Rozbalim vercajch ,zakrmim a už vydim jak kapre :^o taham.Moji milí počasie nič moc, :no: veter,pršalo,slnko vykuklo, zatahlo sa a tak dookola, no na nervi.No držal som sa, nestava sa často aby ma moja vyhnala na ryby.Ludia ani mi nezoblo, :!; reku čo sa deje. Ono to som dostal tip že to je miesto plne kaprov,až poobede som zistil kde je chyba. Ono tam bolo len po kolena vody a ryby boli hlbšie. moje nervy.No to mi poser nohy.Teraz prichádzame k jadru veci tochto prispevku. to že tam je malo vody som zistil :hmmm: ,ked priplavali dve labute. A začali kurvy potapat tie svoje dlhe krčiska pod vodu a vyzobavat kukuricu čo som navnadil .Čo vam hrabe,reku :avon: tahajte bosorky ,ryby plašite.Nepomohli kamene ,strašenie,nič.Boha vašho už som dochytal.Mavnem rukou, zapalil som si :ciga: čvahnaka napil sa baldovskej vody. Zrazu policajt /SGNALIZATOR/ vyletel hore----zaber. konečne. :-o Skoro sa mi rozbila plastova flaša s Baldovskou keby nepadla na maskačovu bundu.Zatrhnem,srdco bucha adrenalin a........chytev som LABUT.Pannu mariu nebesku, :nervy: skoro ma prekotilo.Fakt , ja taham veliku labut.Dotahnem ju k brehu a ona super zahačknuta, jak sa patri.Ty hieno, mam ta zahlušit alebo čo? no nie som sadista a začal som sa rehotat.Pekne pomali som ju s peanom vyhačkol a potlapkal som ju po hlave ,reku choc v mene božom.Zbalil som vercajch a idem domov. Asi 20 metrov odomna chytali dalši rybáry, tak som sa zastavil ako to býva zvykom podravit. Boli to kamoši ale cez trstinu sme sa nevideli a nepoznali.Po uvodnom zbliženi sa pýtaju čo som chytil ked to tak šplechotalo. Ešte si hovorili ,že henten čoci kurva tahá volačo obrovske, len nechceli očumovat to sa nerobi. chalani reku kapra a zhltla mi ho labut. Nechapavo krutili očiskami, a furt sa mi rehotali. Tak takto som doplatil. Rit palovu som chytil a prišiel som aj o 100 eur.Som to ja rybar. :rit:
Kto ma okefne 1x, Ja ho 10 x, ale pomôžem 10x tomu, kto mne 1x!!!! Takto to chodí
Obrázok užívateľa
toamares
Priateľ bechterevika
Priateľ bechterevika

Stav: Priateľ-rodina

Re: Bilancia rok 2015

Poslaťod ansysko » Pia 25. Dec 2015 21:30:58

:D :D :D Však si mal labuť zobrať domov a žene povedať, že je to morák :D xixixi xixixi xixixi
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Späť na Smiech je najlepší lekár

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia