Lanýže pre chudobných

Lanýže pre chudobných

Poslaťod toamares » Štv 31. Máj 2012 21:42:45

Kto by nepoznal hríb "lanýž" tak vo Francúzku ho hľadajú pod zemou špeciálne vycvičené prasce. Tomu zodpovedá aj pomerne vysoká cena tejto pochutiny, o ktorej bežný Slovák môže len snívať.Ja Vám teraz ponúknem receptík, a po konzumácii si budete pripadať, ako by ste boli celebrita v reštike s touto pochutinou. :th:

Tak: Mladú cibuľku, dajme tomu zväzok nadrobno nakrájame - šup na panvicu s kúskom masla,purko, asi 8 cm dlhý kúsok, nie taký ako má každý druhý Slovák oný, no fuj :bee: nakrájame na kolieska, -šup do panvice a TERAZ LANYŹ , :coo: abyčajná reďkovka, asi dve viazaničky *oo*
pokrájaná na kolieska na tenúčko. Prídame špetku soli,pozor korenie - na BRAVČOVE PEČENE, po troške drvený kmín,majorán,mleté korenie.vegeta :-o *19*
Toto všetko podusíme bez pokrievky, aby redkvička zosklovatela a nastane masaker. Odstavme a megnite tam 2 vajíčka, dobre premiešajte, aby sa to spojilo a následne znova na najväčší plameň až sa vajka zhutnia. Posypte mletou červenou paprikou -sladkou a podávajte ihneď s chlebom. No a potom možete utekať na :rit: . Nie vážne.Skúste a potom ohodnotte.
Viac bravčovinu do huby nedáťe. Mňam. *44*
Ešte jedna vec, aby som nezabudol: :nono: Nesmiete to smažiť dlho aby to nezhorklo, len tak akorát.

Dobrú parexelans večeru praje Toamares :jupi: :cawte: :ciga:
Kto ma okefne 1x, Ja ho 10 x, ale pomôžem 10x tomu, kto mne 1x!!!! Takto to chodí
Obrázok užívateľa
toamares
Priateľ bechterevika
Priateľ bechterevika

Stav: Priateľ-rodina

Späť na Minútky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia