[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4697: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
Klub Bechterevikov • Zobrazenie témy - Literatúra o zdravej výžive.

Literatúra o zdravej výžive.

Literatúra o zdravej výžive.

Poslaťod ganco1 » Sob 08. Jún 2013 9:48:00

Obrázok
Obrázok
Další besteseller ruského biochemika Michaila Tombaka volně navazuje na knihu Je možné žít 150 let? Po přečtení této knihy věnované matce autora Oktiabrinie Tombak – zasloužilé lékařce v Rusku, čtenář pochopí, že v mnohých životních situacích, by si člověk měl být sám lékařem a rádcem…

rar (6,3 MB),jpeg subor,cz jazyk

Kto má záujem o túto skenovanú knihu nech dá DAKUJEM a nájde si v ss sprave link na stiahnutie tejto vynikajúcej knihe. *oo* :!
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Re: Literatúra o zdravej výžive.

Poslaťod ganco1 » Sob 08. Jún 2013 9:53:57

Dukanova dieta ve 350 receptech
Obrázok

Obrázok
Dukanova dieta je dnes nejpoužívanější metodou na hubnutí na světě. Pro jejího autora je problém nadváhy prioritně otázkou vztahu mezi potěšením a nechutí. Přibíráme proto, že se jídlem snažíme nahradit potěšení, které nám v jiných sférách života chybí, a zhubnout zase můžeme pouze tehdy, pokud nám to dělá radost.
To je jedna z hlavních zásad 350 receptů této knihy, kterou během let upravily a zdokonalily připomínky milionů čtenářů z celého světa. Jednoduché na přípravu, šťavnaté a lehké – takové jsou recepty v této knize: suflé z drůbežích jater, masové kuličky s bylinkami, pečené telecí v omáčce, pražma v obalu s cibulkou, krevetový salát, provensálské lilky, studená okurková polévka, čokoládový krém, skořicový dort...
Doktor Pierre Dukan vytvořil dietu, jejíž celosvětový úspěch je založen na tom, že přesně odpovídá na očekávání a požadavky těch, co ji podstupují. Ať je to ve Francii nebo v Evropě, ve Spojených státech, Rusku, v Číně či Jižní Americe, lidé, kterým tato metoda hubnutí prospěla, ji šíří dál. Ti, kteří už dietu mají za sebou, pomáhají těm, kteří s ní začínají.
pdf subor,10 Mb

Kto má záujem o túto knihu nech dá DAKUJEM a nájde si v ss sprave link na stiahnutie tejto vynikajúcej knihe. :) :cmuk:
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod namor » Pon 10. Jún 2013 6:13:13

Dakujem za tému a som rád , že je to o tom ako znížiť váhu.Mne osobne sa páči zmena stravovania, sám som za posledné roky zhodil 13kg, snažím sa to udržať , možno ešte kilečko dve ísť dolu. Na takýchto dietach som stroskotal v tom , že je to trochu zložité a ťažké dodržiavať dlhodobo. Trochu naj, sa mi zdá ten obrat v hlave a chcieť.
Strašne rád som sa vždy dobre a schuti najedol, fakt, mal som obezitu 30 rokov. Pre mňa bolo obratom to, že mi diagnostikovali melanom, onko ochorenie a prestal som jesť údeniny a chlieb, priznám sa zo strachu. Ked prestaneš chlieb, zmení sa ti fakt úplne strava a chute, nemáš si na čo natrieť masť, maslo , nechutí ti tak saláma a iné. Tiež strach z éčiek,ktoré sú na konzerváciu, teda ani v črevách sa to čo zješ nerozkladá tak ako má.
A musím konštatovať, zlepšenie stavu Bechtereva,akosi som sa z toho bludného kruhu dostal: bolí-necvičím, jem-mám málo pohybu,priberám-leniviem,beriem viac lieky./i ked lieky beriem denne,ale menej,nemám odvahu ich vynechať/
Neviem ako bude dalej, no od kedy som sa začal inak stravovať, nebola metastáza/predtým dvakrát/klep klep klep, zlepšil sa i bechterev.
Nechcem sa chváliť, no zvykol som si nenabrať si jedlo druhýkrát,snažím sa mäso len raz za týždeň, nejem chlieb/no ked dostanem chuť , kúpim si velký slaný rožok a zjem ho naraz samý/, ako alkoholikovi sa mi darí nepiť.
Takže u mňa strach spôsobil zmenu a vdačím asi tým chorobám za to, že sa mi darí zdravšie žiť, hned žijem radšej a kvalitnejšie.Prajem vám všetko najlepšie a každého si vážim kto začne a mu držím palce ,lebo:kto, ak nie ja, kedy ak nie hned.namor
namor
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod ganco1 » Pon 10. Jún 2013 10:09:36

Som velmi rád že sa ti téma páči,mám pripravených výše 200 e-bookov o zdravej výžive,samoliečbe a alternatívnej medicíne.Ja nemám na výber.Dietu musím držat lebo bechtík ma pripútal na postel,chodit môžem len velmi málo.Nedokážem ani sediet ale sediet je nanič,ja potrebujem chodit a znovu vyjst na KRIVAN ako v roku 2011.Stravovaniu verím lebo už sa mi raz podarila zmena.Bol to ako zázrak spravil som vyše 30 túr po slovensku a opät som žil svoj sen.Teraz zase snívam o svojom živote aký chcem žit.Ale ja to dokážem aj ked výsledky mám zatial nepatrné.Chlieb vôbec nejedla moja priatelka lebo chlieb nafukuje.Ja jem s mierou čierny a ryžové a pšeničné tkz.polystyrén.Ráno ti radím jedz len ovocie,výborne čistí organizmus.Pijem nesca kávu,neviem či robím dobre ?Snažím sa bez cukru no neviem si zvyknút-je to psí grc.Taktiež nejem červené mäso a udeniny ako ty.Toto robím iba pár dní tak odozva ešte nie je.Jest mi chutí tak som plný optimizmu lebo starý ludia vravia-Dokial zviera žerie,tak neumiera !
Linki na e-book máš v ss.Keby si nevedel ako nato tak mi napíš tiež do ss.
:) :! :cmuk:
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Re: Literatúra o zdravej výžive.dakujem ganco

Poslaťod namor » Pon 10. Jún 2013 15:05:10

Býval som v Lipt. Hrádku 22 rokov, dakedy som i horolezčil , len tak do obtiažnosti VI. a ako druholezec do V. No ako som sa oženil , dostal Bechtereva a zabil sa mi kamoš, tak som nemal lano uviazané a nepovedal ,,dober´´.Jazdím na bicykli a skútri a i plávať chodím.Vlani som bol skútrom i v Tatrách. Je možné , že sa časom i stretneme, budem rád, však sme v jednej kaste. S tou stravou máš pravdu, na beton.Pohrávam sa i ja s myšlienkou na vegetariánstvo, no je to dosť v rodine , človek na dedine vyzerá divne, i ked moja dcéra je vegetariánka už skoro 20 rokov ,no žije v Anglicku. I ja som ju dakedy nechápal, tak ako by ma nechápali možno doma, no doba sa mení.Sám som však asi nenabral dosť odvahy.No chrobáka v hlave už mám.
namor
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod ganco1 » Pon 10. Jún 2013 16:07:21

Co vam lekari nepovedia
Obrázok

Obrázok
Pravda o nebezpečích moderní medicíny - Jazyk: CZ ,Pdf format 24.8 Mb

Kto má záujem o túto knihu nech dá DAKUJEM a nájde si v ss sprave link na stiahnutie tejto vynikajúcej knihe
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ganco1 » Uto 11. Jún 2013 12:23:30

Obrázok

Obrázok
pdf,340 Mb

kto podakuje najde si link na knihu v ss
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

novému členovi, janovi zajacovi-vitaj

Poslaťod namor » Pon 17. Jún 2013 7:03:25

. No z fora viem čo si si písal s Karlom, kukol som si , že si v Anglicku. Bol som tam dcere robiť operku u vnučky niekolkokrát, raz dokonca pol roka, no anglicky neviem, dohovorím sa nemecky, no to v Anglicku nieje nič moc, nemcov radi nemajú a nemecky ako tak vedela najprv riaditelka škôlky a neskôr riaditelka školy. Tá zdravotná starostlivosť je tam fakt na úrovni, zlomil som si tam i ruku a nik po mne nechcel ani ten náš poisťovací medzinárodný preukaz a fakt som išiel postupne od jednoho odborníka k druhému. Tam si doktori sú schopní priznať, že by bolo lepšie keby si to pozrel i iný a nesekajú machrov. Cez troch indov som sa dostal naozaj ku kapacite, ako bechterevikovi mi uznali , že mám posunutú hranicu blestivosti a vydržal som napravenie kosti a pod ťahom ich fiksáciu a zasádrovanie bez operácie. Tú sadru som nosil tri mesiace a tu mali problém ju rozpíliť. pretože som mal letieť so sadrou, a ak by ma Rayner nevzal, tak že mi dajú urobiť špeckálnu dlahu do lietadla. V aglicku to myslím ani bechterev nevolajú to čo máme .

A to čo ti napísal Karol

@ jan zajac, když nechceš chodit po doktorech. Musíš ci co nejdéle a nejvíce udržet hybnost. Zdá se, že to u srostlých a ohlých není možné, ale to je omyl. Musíš cvičit denně to co zvládáš a rehabilitovat (masáže, plavání - teplá voda, rekondice, lázně) U nás na to máme klub bechtěreviků, který to vše pomáhá organizovat. V Anglii je to tuším také zkratka NASS: www.nass.co.uk/‎ Musíš se snažit stále uvolňovat páteř, masáže uvolňují ztuhlé svaly, teplo také, rašelinové koupele, je toho spoustu. A hlavně musíš být aktivní. Brát léky a ležet či sedět není ta správná cesta... Nebrat léky a nedělat s tím nic je ještě horší :( Jsou tu lidi co se snaží pomáhat si speciální dietou i to můžeš zkusit (něco je i tady na webu)

môžem na stopro potvrdiť, s tým , že nikdy nieje neskoro začať.Poznám cestovanie s rukami opretými o sedačku, ked cítiš každú skalku, myslel som si , že si už nikdy neposkočím a tak podobne.Chodím rok skoro denne plávať, v BB plavárni je para a tam cítiš, že sa ti chce s tými klbami hýbať do krajnosti, skoro denne i bicyklujem, zmenil som stravu a už si dokážem poskočiť a otrisať sa z vody.Začal som v podstate v šestesiatke.Nedá sa to fakt porovnať s tým ako mi bolo ked som bol ovela mladší. Je ťažké to všetko dodržiavbať ked pracuješ, no ked je človek doma a môže sa venovať sám sebe, tak sa dá vela. Nie po doktoroch stále chodiť , i ked to treba tiež, už sme na tom tak.. Tak ahoj, namor
namor
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod ganco1 » Pon 08. Júl 2013 9:33:01

Obrázok
Obrázok

Dnes trošku od veci ale i to patrí k zdravej výžive ked je na zeleninu radost pozrieť.
Kto má záujem o túto skenovanú knihu nech dá DAKUJEM a nájde si v ss sprave link na stiahnutie tejto vynikajúcej knihe.

Dekoratívna zelenina na tanieri s hlavným jedlom či na studenej mise zhodnocuje pokrm, ale i prácu kuchára. Môže sa však stať i ozdobou slávnostného stola, netradičným darčekom alebo doslova umeleckým dielom nielen pri zvláštnych príležitostiach.

4.2Mb,súbor pdf
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Poslaťod ganco1 » Str 04. Sep 2013 12:45:56

Obrázok
Cesta ke štíhlému tělu a zářícímu zdraví může být dostupná každému z nás. A stačí tak málo. Třeba se jen zamyslet nad moudrostmi, které jsou známé v každé kultuře a v každé době. Nenabízí nám snad sama příroda zdravou stravu plnou zdravých látek? Nabízí. Bohužel, tepelnou úpravou, která je dnes běžná, přicházejí potraviny o všechny vitamíny a enzymy, které nepřežijí teploty nad 45°C. Ale co můžeme dělat?

Řešení přináší další kniha neúnavné propagátorky tzv. živé stravy, Věry Talandové v podobě další spousty receptů na přípravu zdravých jídel, které vynikají chutí a které přitom zůstávají plné enzymů a vitamínů. V receptech paní Talandové jsou použity suroviny pouze syrové, případně sušené za nízké teploty. Stačí pohlédnout dovnitř této knihy a zjistíte, jak jednoduchou přípravou lze získat velmi zdravou a chuťově vynikající stravu. Ano, cesta ke zdraví, štíhlosti a vitalitě je dostupná každému z nás. Protože se stáváme tím, co jíme.

Jsme tak živí a zdraví, jak živá a zdravá je strava, kterou konzumujeme.
KNIHA NA POžIADANIE V SS...
Obrázok
Obrázok užívateľa
ganco1
Administrátor
Administrátor

Ďalší

Späť na Bechterev a zdravá výživa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 1 hosť