DALSI MEDZI VAMI

Tu sa môžete predstaviť a napísať niečo o sebe

DALSI MEDZI VAMI

Poslaťod kamcatka » Pia 20. Jan 2012 15:31:34

Ahojte všetci.Tak som sa nakoniec aj ja odhodlal napísať niečo o sebe,ked som už našiel ľudí ktorí majú tie isté problémy ako ja.Mám 34 rokov a túto pliagu mi diagnostikovali asi pred pol rokom,ale je zaujímavé,že bolesti som mal už cca od 20tky!!!Myslel som že je to spojené s robotou,ale ked som sa porovnal s mojim 80 ročným dedom tak som si povedal, že asi nie je normálne, aby bol 80ročný človek ohybnejší ako vtedy cca 20 ročný chalan,bolelo ma to hlavne v spodnej časti chrbtice,tak, že som si ponožky "obúval"aj pol hodinu,ale o tom písať nejdem lebo každý sme to zažili,zažívame!!!Bol to kolotoč behania po lekároch,obstreky,tabletky proti bolesti,striedanie zamestnaní,kvôli častým PN,až som asi pred piatimi rokmi prišiel ku "lekárke" LOJDLOVEJ (som žilinčan,admin asi vie o koho sa jedná) a tá mi oznámila že mám len miernu skoliozu,dala mi papierik so šiestimi svikmi a povedala:"mladý muž,ked budete toto cvičiť poctivo ,každý den pol roka, tak budete zdravý mladý muž" (žiadny rontgen, CT a o magnetickej rezonancii dotyčná pani asi ešte ani nepočula) Tú vetu si opakujem stále dookola od kedy som sa dozvedel vdaka pánovi doktorovi LABAJOVI zo žiliny ,že mám túto pliagu a to vo 4-5 štádiu,opakujem si ju preto ,lebo keby bola už spomínaná pani "doktorka" Lojdlová taká dôsledná a poslala ma na všetky tie vyšetrenia ako pán doktor LABAJ,mal by som možno len 1-2 štádium!!!Ale výčitkami a osočovaním už teraz nevyriešim nič,tak sa aspon snažím každý den poctivo cvičiť aj 3 hodiny denne(nie v kuse samozrejme)a cvičenie mi veľmi pomáha a ani tie bolesti nie sú až tak hrozné a modlím sa aby sa to nezhoršovalo (neviem či ma vysliší) :no: ,okrem toho asi 2 mesiace beriem movalis,ktorý,zdá sa tiež zaberá,len keby z neho neboli vedlajšie účinky! To je tak v skratke všetko,som rád že som to tu objavil a želám Vám ,Nám : ) hlavne veľa,veľa zdravíčka a menej bolesti.
kamcatka
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik IV. stupňa

Re: DALSI MEDZI VAMI

Poslaťod ansysko » Pia 20. Jan 2012 17:23:58

Ahoj kamcatka pani doktorku poznám a Vladko tiež mne diagnostikoval Bechtereva, asi sa mu to páči :D . Keď sa už na mňa nemohla pozerať celá rodina ako sa krútim ako vývrtka xixixi išiel som za Vladkom a ten sa na mňa pozrel a povedal: Vyzerá to na Bechtereva, nieje to bohviečo ale rakovina to nieje žiť sa s ním dá . :D testy a rentgeny to potvrdili tak som vedel ktorá sviňa si to na mňa zasadla a bolí ma to vždy inde a inak :anyz: . Mám veľmi dobrú reumatologičku,m ktorá ma hneď ako som ku nej prišiel, odporučila do NÚRCHu a tam asi po roku čo som sa dlávil movalisom a sulfasalazinom ma odporučili na BIO a odvtedy iné nechcem :D

PS: Ak chceš môžeme sa aj osobne stretnúť, keďže sme obaja z Pobrežia Slotoviny xixixi.
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia