Kupelna Liecba

Diskusia okolo AS

Kupelna Liecba

Poslaťod jan72 » Ned 15. Máj 2011 21:40:31

Vie niekto nieco nove ohladom kupelnej liecby? :jupi:
Jano
Obrázok užívateľa
jan72
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik V. stupňa

Kúpelna Liečba

Poslaťod Anna » Štv 02. Jún 2011 21:05:43

Ahojte všetci,
dnes som dostala vo VšZP oznam o schválení kúpelnej liečby v Piešťanoch. Termín zatiaľ neviem, ale poviem Vám teším sa. : ) Tri týždne nič nerobenia, žiadne varenie, pranie....len rehabko. Teším sa aj z toho že tento krát skúsim Piešťany.
Obrázok užívateľa
Anna
Bechterevik
Bechterevik

Re: Kupelna Liecba

Poslaťod Sangvinik » Pia 03. Jún 2011 19:12:23

Ahoj Anna. Uži si to a držím palce aby sa Ti veľmi a na dlho uľavilo.
Všetko sa raz na dobre obráti..
Obrázok užívateľa
Sangvinik
Administrátor
Administrátor

Poslaťod curvus » Pon 06. Jún 2011 17:46:34

ja som tu na tomto portali uz pisal o Jachymove , potom som este raz bol v Bojniciach , ale to nestalo za nič. Do kupelov vas moze lekar vypísať s nasou diagnozou kazdy rok , ale ked je vysoka sedimentacia a CRP tak sa to nedoporučuje. Ja čo som teraz na Enbreli tak mi je fajn aj bez kupelov : )
Obrázok užívateľa
curvus
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod rafaelka » Uto 07. Jún 2011 17:36:54

Anna,poriadne sito tam uži.Ja keby som mohla,tak by som určite šla,ale z pracovných dôvodov su pre mňa 3 týždne dosť nepredstavitelné.Maxilmálne cez leto,a to zase chcem byť niekde na dovolenke s rodinou.Snáď sa na to niekedy odhodlám...Napíš,ako to tam vyzeralo.Pekný pobyt!
rafaelka
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod Anna » Uto 07. Jún 2011 22:57:15

Ďakujem, ste všetci veľmi milý.
Verím, že práve Piešťanské kúpele mi pomôžu. Ja sa cítim aj teraz pomerne dobre.
Čo sa mne najviac páči na bioške je, že môj dávkovač je prázdny a sa mám OK. Nemusím myslieť na to, aby som sa pred užitím liekov najedla,a aby som dávkovač podľa pokynov lekára zodpovedne vyprázdnila a zas naplnila....Nehovorím o tom, ako je to neporovnateľné čo sa týka účinnosti a výsledkov.
Pri poslednej kontrole v Košiciach mi Dr, Oetterová pripomenula, že by bolo fajn, ak by som absolvovala kúpele, na ktoré má každý z nás nárok. Veľmi som premýšľala, čí mám ísť do NURCHu :box: , alebo tento rok zmeniť každoročný pobyt v NURCHu a ísť do kúpeľov. Verím, že som sa rozhodla správne. Fakt je , že tri týždne je dosť dlhá doba, no určite aj to má svoj význam.
Každý deň sa za niečim naháňam, tam vypnem. Budem na vás všetkých myslieť, veď tak to robím každý deň. Všetkým vám prajem len to najlepšie. Dám Vám vedieť, kedy mi dajú termín.
Obrázok užívateľa
Anna
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod rafaelka » Uto 19. Júl 2011 14:42:48

Ahojte.Práve som sa vrátila z Turčianskych Teplic,kde som si zaplatila týždenný pobyt s procedurami.Bolo to velmi fajn,doktorka mi dala vybrať,aké chcem,niečo doplnila ona.Oddýchla som si,zrelaxovala. ;) Cez poisťovňu sú vraj až 4 procedúry denne.Velka škoda pre mňa,že sa pobyt cez poisť.nedá rozdeliť na 2x ročne na polovicu.To by bolo úplne super.
rafaelka
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod ansysko » Uto 19. Júl 2011 19:11:27

To som rád,že si si to užila parádne a že sa čoskoro uvidíme.
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Anna » Uto 19. Júl 2011 19:41:18

Ahojte,
tak už som doma z kúpeľného pobytu v Piešťanoch. Nechcem sa chváliť, ale bolo mi tam skutočne fajn. Tri týždne je naozaj dlhá doba - pre rodinu, pre zamestnávateľa.....ale u 3 týždne majú určite význam pre naše zdravie. To si už musí zvážiť každý sám, podľa svojich možností.
Myslela som si, že tam stretnem viacerých bechterevikov no bol tam Dušan Brix, 1 - arab, a 1- češka. Tá mala 3-4 štádium a chodí každý rok do kúpeľov. Na moje prekvapkanie, väčšina pacientov tam bola s platničkami. Podotýkam, že ony si hradia ubytovanie, stravu, a my to máme zadara. :! zatiaľ !!!! Pri každej procedúre mi bolo pripomenuté, že Piešťany sú pre nás OK. Je tam veľmi veľa možností, ako zrelaxovať. „Najsámväčší“ zážitok som mala z vychýreného piešťanského bahna, ktorý má teplotu cca 40 stupňov C, zrkadliska, bahniska a trakcií.
Ak to bude možne zo strany môjho zamestnávateľa, pôjdem tam aj na budúci rok. Opisujem Vám preto, aby som vás povzbudila práve do týchto kúpeľov. ;)
Obrázok užívateľa
Anna
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod rafaelka » Štv 21. Júl 2011 11:29:34

Anna,mňa by skôr zaujímalo,aký bol postup.Dala Ti poisťovňa vybrať miesto a potom aj konkrétny hotel? A priamo na hoteli je aspoň nejaký výbet spolubývajúceho-aspoň vekovo? Aké Ti Dr.predpísala procedúry? Su myslím 4 denne.A vraj by sme sa mali vyhýbať horúcim procedúram,saune...Ale u Teba to asi neplatilo? Aj ja rozmýšľam,hoci tento rok už určite nie.Je to zložitejšie nebyť 3 týždne v ambulancii... :( Aj ked ten relax si viem velmi dobre predstaviť.
rafaelka
Bechterevik
Bechterevik

Ďalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia