Tehotenstvo

Diskusia okolo AS

Re: Tehotenstvo

Poslaťod skajka » Štv 07. Nov 2013 20:32:31

Ozaj,už som sa zaregistrovala ;)
skajka
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik II. stupňa

Poslaťod Karel » Štv 07. Nov 2013 20:52:59

Myslím probiotika... ?
Karel
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik V. stupňa

Poslaťod skajka » Pia 08. Nov 2013 16:24:55

Karel,nie,ja som myslela enzýmy..viem aj o probiotikach...No dnes som mala výsledky CRP 85, :( Mám žiadanku do Nurchu,v pondelok sa dozviem termín...Horí mi celé telo,všetko ma bolí :( Ahoj,dúfam,že Tebe je lepšie ;)
skajka
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod Karel » Ned 10. Nov 2013 19:36:27

Ahoj skajka. No v pátek a sobotu byly děsné dny. Sotva jsem lezl. Byly nějaké erupce na slunci a v sobotu z toho byla magnetická bouře celý den. Ale to tvoje CRP 85 asi nebude z toho!!! Je dobře, že se dostaneš na NURCH. Mají tam jiné možnosti léčení. O ten NURCH sis řekla sama?? Jak staré je tvoje miminko? U dcery se po porodu dost zhoršilo MB, u jiných maminek taky, často se stává, že u mnoha žen se na to MB přijde právě po porodu, do té doby byly celkem v pohodě....
Karel
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod Karel » Ned 10. Nov 2013 19:42:40

Kdysi dávno jsem zkoušel brát Wobwnzym, tehdy to ještě mohl předepsat revmatolog na recept.... Moc velký užitek jsem z toho neměl a brzo ty recepty také zatrhli... po mnoha létech jsem začal mít problémy s neuropatiemi - bolesti a slabost nohou. Koupil jsem si Plogenzym za drahé peníze a zkoušel brát, po 1-2 týdnech mi začalo být z toho špatně tak jsem to musel vysadit, užitek z toho nebyl... dodnes mám krabičku v šuflíku...
Karel
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod skajka » Ned 10. Nov 2013 20:37:51

Ahoj Karel,no myslím,že to CRP mohlo byť z MB,lebo mňa boleli a horeli mi všetky klby,ledva som sa hýbala :( Malá mi ma 4 roky a bolesti mi začali o dosť intenzívnejšie po pôrode,do Núrchu mi to iniciovala moja doktorka,lebo vidí,že mi táto liečba nezaberá a zápal sa zhoršuje.Už Ťa niekedy bolela hrudná kosť?lebo dnes ma to riadne bolí :( Tak dúfam,že dnes Ti je už lepšie ;) Prečo si myslíš,že to CRP nemám z MB?
skajka
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod Karel » Pon 11. Nov 2013 15:29:07

Ahoj Skajka. Asi jsme si nerozuměli. Myslel jsem souvislost bolestí a magnetické bouře. 7.11. byla mag. bouře odpoledne, 9.11. celý den a vlastně už včera 10.11. večer a v noci začala další vlna a pokračuje 11.11. celý den... Podle mého magnetické bouře zhoršují bolesti MB lidí, hlavně u těch co mají aktivní fázi MB. Ale CRP asi neovlivní, proto jsem psal, že těch CRP=85 nebude z erupcí slunce, ale ze skutečně masivního aktivního zánětu. Dnes mě skutečně dost bolí nohy a začínají zlobit i klouby - prsty na rukou, kotníky... prosím tě, poud ti vyjde chvilka zkus zabodovat na www.basdai.wz.cz jak to dnes vypadá u tebe :( Ten NURCH je dobrý návrh, vlastně jsem ti to radil už minulý týden.
Karel
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod Karel » Pon 11. Nov 2013 15:36:09

Skajka, ještě k té hrudní kosti. Bolesti tam znamenají, že máš MB=4 minimálně! Když je zánět kolem hrudní páteře bolí to spíše vzadu, pokud se zánět dostal na hrudní kost je zánět mezi tou kostí a žebry v předu a bolí to tam. Snaž se udržet hrudník co nejdéle a nejlépe pohyblivý, je to důležité.... cvičit, plavat v teplé vodě 30°C dechová cvičení, třeba foukej do balónku (i většího...). po masivních srůstech je ventilace plic malá, unavíš se rychleji, a také roste riziko opakovaných zápalů plic...
Karel
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod elka » Pia 12. Dec 2014 10:00:05

Ahoj Kikuska, ja som tu nova, registrovala som sa cca pred mesiacom.
Chcela by som sa opytat ako si prezivala tehotenstvo, ako ste sa na to pripravovali? Mna to este len caka. Mam Bechterevika 4stupna a rada by som spoznala osobu, ktora to uz ma zasebou a ubezpecila ma ze sa to da zvladnut :)

Tiez ako ti ide starostlivost o babetko :) urcite je to pre kazdu zenu najkrajsie obdobie v zivote, ale netusim ake to je pre zenu s Bechterevikom.....
Obrázok užívateľa
elka
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik IV. stupňa

Poslaťod skajka » Pia 26. Dec 2014 8:55:57

Ahojte, viem,že som tu už dávno nebola ;) ,prajem Vám prijemne prežitie vianočných sviatkov,hlavne bez bolesti :)
Musím sa Vám pochváliť, práve začínam 4mesiac tehotenstva ;) .Po pol roku som vysadila Humiru,zadarilo sa hneď, čo som nechápala :D
Momentálne nemám žiadne bolesti, tak mi držte palce, nech to vydrží tak do konca. :cmuk:
skajka
Bechterevik
Bechterevik

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot], CommonCrawl [Bot] a 0 hostia