Tehotenstvo

Diskusia okolo AS

Re: Tehotenstvo

Poslaťod ansysko » Pia 26. Dec 2014 11:32:55

Skajka gratulujem ti, nech ste zdraví a nech ti tehotenstvo prejde bez bolesti a dúfam, že nám prídeš malého drobca ukázať.
Obrázok užívateľa
ansysko
Administrátor
Administrátor

Stav: Bechterevik V. stupňa

Poslaťod skajka » Pia 26. Dec 2014 19:07:08

;) ďakujem
skajka
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik II. stupňa

Poslaťod Psychee25 » Ned 28. Dec 2014 16:42:41

Skajka, gratulujem a zelam vsetko dobre. To je super ze nemas bolesti, nech to ide takto dalej haaaadam uz navzdy :) Inak mna tato tema mata uz dobry rok , dva. MB a tehotenstvo. Mozem sa opytat kolko mas rokov?Mna gynekologicka strasi ze musim porodit do 30 a reumatologicka tvrdi, ze nech ju nepocuvam :) Ze predsa existuje sekcia. Takze este raz vsetko dobre a nech rastiete do krasy :) :) ;)
Obrázok užívateľa
Psychee25
Bechterevik
Bechterevik

Stav: Bechterevik IV. stupňa

Poslaťod skajka » Ned 28. Dec 2014 23:20:46

Mám 32 a rodiť budem ako 33 ročná, moja gynekologicka ani nevedela čo je BL :-o a po vysvetlení, že je to ťažké imunosupresivum sa ma opýtala, že či s takým niečím chcem ísť do tehotenstva :( V Piešťanoch som sa dohodla s mojim lekárom, že vyskúšam otehotnieť -dal mi na to 2mesiace,z toho v ten jeden mesiac som už mala po plodných dňoch, tak som mala už len jednu šancu a tá vyšla :) Prvé dieťa som rodila ako 27 ročná, vtedy ešte z nediagnostikovanym bechterevom ,vsetko išlo v pohode až kým som mala malú vytlačiť, to bolo už dosť zlé,pretože panva sa mi neroztvarala a nakoniec mi malú ťahali vakuovym extraktorom.Vďaka Bohu je zdravá bez následkov, ale už by som to nechcela viackrát zažiť.Na MR sa mi potvrdili obojstranné zápaly na panvovych kostiach,takže mám plnú indikáciu na sekciu. Keď si na to pomyslím :kuki: tak mám strach,ale musím to niejak zvládnuť. :)
skajka
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod Psychee25 » Pon 29. Dec 2014 20:59:44

Dakujem pekne za odpoved. Mas moj plny obdiv, ako naozaj! Som rada, ze to dopadlo dobre a som si ista, ze aj sekciu zvladnes lavou zadnou :) Waw,jeden pokus :) Takze vsetko bolo ako malo byt. No moja dokt.mi dlho tvrdila ze mozem kludne donosit aj s BL a ked som to povedala Doc. kt.mi predpisuje BL tak sa chytala za hlavu. Ze vysadit mesiac. pred planov. tehotenstvom. Pritom je BL na trhu cca od r. 2001. Kazdopadne som za Bio vdacna :) Zelam nech to ide nadalej dobre a nech sa malej/malemu dari a nech ti to rychlo zbehne a uzivas si materske povinosti radosti :D
Obrázok užívateľa
Psychee25
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod skajka » Ned 01. Mar 2015 9:30:19

Ahojte,niejak sem nestíham chodiť a to som ešte neporodila :D Tak budeme mať chalana . Momentálne som v 23tt
bolesti žiadne, akurat mi niekedy opuchnu ruky,keď viacej robím. Netušila som,že bude taký problém s narkozou,
všetci by ma najradšej dali do plnej,nno ja chcem spinal,ttak musím hľadať anesteziológa,kkde to objektívne zvažia a nie hneď
bez rozmyslenia by ma uspali.Uvidíme ,no už teraz mám z toho všetkého strach . Takže ani netuším, kde budem rodit...
Želám Vám peknú nedeľu a hlavne, nech je bez bolesti :)
skajka
Bechterevik
Bechterevik

Poslaťod Psychee25 » Štv 26. Mar 2015 10:01:01

Gratulujem!!!chlanisko :) juj! nech ti to rychlo zbehne a ja by som tiez najradsej spinal.som nevedela ze to taka komplikacia.Vsetko dobre a nech vsetko dopadne Ok;)
Obrázok užívateľa
Psychee25
Bechterevik
Bechterevik

Predchádzajúci

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostia